Про нас

 

Всеукраїнська громадська організація
«Асоціація сучасного та естрадного танцю України»
 
ВГО АСЕТУ – це організація створена молодими танцюристами та викладачами сучасного танцю з метою задоволення та захисту законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів, а також для сприяння розвитку сучасних та естрадних танців на території України, підвищенню ролі даних видів діяльності у загальному та гармонійному розвитку особистості, зміцненню здоров'я, формуванню здорового способу життя.
 
Основними завданнями ВГО АСЕТУ є:
 
·            Пропаганда та популяризація сучасних та естрадних танців серед школярів, студентів та інших верств населення України;
·        Сприяння масовому залученню школярів, студентів та інших верств населення до занять сучасним та естрадним танцем.;
·        Розвиток та зміцнення зв'язку з міжнародними клубами, федераціями, асоціаціями, об'єднаннями у сфері сучасного та естрадного танцю;
·        Сприяння соціальному захисту танцюристів, тренерів та інших фахівців – своїх членів;
·        Участь у розробці та реалізації програм розвитку сучасного та естрадного танцю, фізичної культури в Україні.
 
 АСЕТУ може святкувати два дні народження – фактичне та юридичне. Фактичним Днем Народження організації вважатимуться серпень 1999 р., м. Євпаторія. Цього року відбулася перша подія – «Бегущие по волнам». У ньому взяли участь понад 200 танцорів із Євпаторії, Сум, Харкова, Одеси, Норильська. Після події пройшли перші майстер-класи. Учасниками цих подій, які з нами й донині, можна вважати Олександра та Тетяну Гладиш, Мошину Наталю, Олександра Скібу, Вадима та Олену Пономарьових, Сергія Павличенко. Юридично – День Народження АСЕТУ 05.02.2001 р. (свідоцтво №1567).
Почавши з малого, на даний момент ВГО АСЕТУ найпотужніша і найпрогресивніша організація в Україні, що розвиває сучасний та естрадний танець. Діяльність організації активно проходить у 17 областях України, членами є понад 300 танцювальних об'єднань та понад 20.000 танцорів, які розвивають понад 25 напрямків танцю, такі як хіп-хоп, диско, диско-фрістайл, техно, електроденс, хаус, попінг, локінг, крамп. , фанки, денс шоу, фрі шоу, фентезі, джаз, модерн, контемпорарі, танець живота та інші. Понад 50 заходів, на будь-який смак, представлені у календарі заходів АСЕТУ на сезон 2010-2011 р.р.
З 2004 р. ВГО АСЕТУ є ексклюзивним представником International Dance Federation в Україні. Наші танцюристи щорічно виїжджають на Чемпіонати Світу до Угорщини, Італії, Іспанії, Хорватії та підтверджують високий танцювальний статус України та АСЕТУ. Щоразу, прагнучи підготувати танцюристів краще за інших, тренерський склад ставить перед собою «високу планку», так узявши чергову висоту – «Найрезультативніша збірна команда у Світі (IDF)» у 2006 р., ми не віддаємо цю «пальму першості» і досі! Збірна України вже 5 років поспіль стає КРАЩОЮ ЗБІРНОЮ КОМАНДОЮ СВІТУ (IDF)!!! Судді Вищої категорії АСЕТУ отримали 7 Міжнародних суддівських ліцензій. У грудні 2010 р. Колегія суддів АСЕТУ підготувала до складання іспитів на Міжнародну категорію ще 5 суддів Вищої категорії АСЕТУ.
За роки життєдіяльності було проведено понад 1.000 різноманітних заходів (конкурси, Чемпіонати, змагання, конгреси, лекції, конференції, майстер класи). Приємно відзначити, що є заходи, які діють та динамічно розвиваються весь цей час. Серед них Міжнародний вокально-танцювальний марафон «Бегущие по волнам» м. Євпаторія, Міжнародний фестиваль «Непросто Танцы» м. Суми, Чемпіонат України та Кубок Європи зі стріт дисциплін у м. Ялта. Також з'явилася велика кількість гарних заходів і за кілька років після зародження організації – Кубок України з хіп-хопу м. Запоріжжя, Відкритий Кубок України з диско, техно, фанки м. Дніпропетровськ. Серед фестивалів з шоу дисциплін обов'язково слід відзначити такі як Міжнародний фестиваль «ArtВесна» м. Київ та телевізійний Міжнародний фестиваль «Ялтинский берег», який ось уже вдруге проходитиме в ранзі Кубок Світу. Рух фестивалів вуличного танцю з системою баттлів, що нещодавно розвивається в нашій країні, не пройшов стороною, і ми можемо по праву пишатися такими фестивалями як «City underground fest» м. Дніпропетровськ, «OpenUa» м. ​​Київ, «Funkystylestars» м. Ялта, «Битва за Дніпро» м. Дніпропетровськ, «Ukrainian open battle» м. Євпаторія. Перлиною фестивалів східного танцю вважається Кубок Миру та Фестиваль східного танцю «Піраміда» м. Одеса, а доповнюють картину Чемпіонат України зі східних танців м. Ялта та Відкритий Чемпіонат України зі східних танців м. Євпаторія. Активно працюють дві серії майстер класів "Street dan cecamp" та "Modern dance congress".
Усередині організації панує нормальна робоча атмосфера далека від політичних та фінансових воєн у країні. Поряд з Президією АСЕТУ працює Молодіжний Комітет АСЕТУ, який складається з найактивніших та кращих танцюристів та молодих педагогів організації. Наші двері завжди відчинені як для тих, хто від початку займається сучасними танцями, так і для тих, кому сучасні танці можуть стати другим стилем танцю після занять бальними танцями, народною чи класичною хореографією, рок-н-ролом. Ми завжди готові, підказати, допомогти і пояснити тим, хто робить тільки перші кроки на стежці танцю. Ми завжди готові прийняти нові стилі та напрямки. Ми завжди чекаємо на Вас і Ваші ідеї.
 
Ласкаво просимо до сім'ї АСЕТУ!

опрос
Есть предложение сделать номинацию стрит-шааби. Ваше мнение?
да
нет

Есть предложение сделать номинацию стрит-шааби. Ваше мнение?
76 %да
24 %нет
Результаты
подписка на новости