скачать pdf-документ

Правила переведення танцорів ЛПСТ АСЕТУ з ліги в лігу

УВАГА: нараховані класифікаційні бали використовуються для переведення танцюристів з ліги до ліги.
Будь ласка, не плутайте ці бали з рейтингом танцорів ЛПСТ АСЕТУ.
КЛАСИФІКАЦІЙНІ бали не мають відношення до РЕЙТИНГУ танцюристів, і використовуються лише для переведення з ліги до ліги.

Опис Ліг:

ПОЧАТКІВЦІ - раніше на багатьох заходах ця категорія називалася "Дебют".
Перший рік виступу на заходах класифікаційні бали не нараховуються. Танцюрист може перебувати в лізі "Початківці" не більше 1 року після першого виступу на заході, далі танцюрист автоматично переводиться у 2 лігу.

2 ЛІГА – другий-третій рік виступу на заходах. Танцюрист може знаходитися у 2 лізі доти, доки не набере 25 балів за результатами виступів (у всіх стилях, у всіх лігах, у всіх кількісних складах, тобто якщо танцюрист виступає в різних стилях у різних лігах всі набрані бали підсумовуються) . При наборі 25 балів у 2 лізі танцюрист автоматично переводиться в 1 лігу. У разі, якщо танцюрист не є членом ЛПСТ АСЕТУ, перехід здійснюється автоматично після закінчення трьох років після першого виступу на заході ЛПСТ АСЕТУ.

1 ЛІГА – третій-четвертий рік виступу на заходах (при наборі 25 балів у 2 лізі танцюрист автоматично переводиться в 1 лігу, набір балів починається заново).
Танцор може перебувати в 1 лізі доти, доки не набере 50 балів за результатами виступів (у всіх стилях, у всіх лігах, у всіх кількісних складах, тобто якщо танцюрист виступає в різних стилях у різних лігах всі набрані бали підсумовуються) . При наборі 50 балів у 1 лізі танцюрист автоматично переводиться до Вищої ліги. У разі, якщо танцюрист не є членом ЛПСТ АСЕТУ, переклад здійснюється автоматично після закінчення чотирьох років після першого виступу на заході ЛПСТ АСЕТУ.

ВИЩА ЛІГА (ювенали, юніори) – Ліга вищої танцювальної майстерності (при наборі 50 балів в 1 лізі танцюрист автоматично переводиться до Вищої ліги, набір балів починається заново).

ЛЮБИТЕЛІ (молодь, дорослі, сеньйорити, гранд сеньйорити) – Ліга вищої танцювальної майстерності (при наборі 50 балів в 1 лізі танцюрист автоматично переводиться до Вищої ліги, набір балів починається заново).

ПРОФЕССІОНАЛИ (18 років і старше) – Ліга найвищої танцювальної майстерності. Виступ у лізі «Професіонали» можливий після досягнення 18-річчя.

Обмеження по лігам та віку

Увага! Допускається необмежене перевищення по лігах! Танцюрист може брати участь у лігах вищої професійної майстерності, це стимулює танцорів розвиватися та підвищувати рівень майстерності для переведення у вищі ліги, збільшує досвід виступів на заходах.
На заходах ЛПСТ АСЕТУ танцорам дозволено брати участь з перевищенням за віковою категорією не більше ніж на один віковий рівень у лігах Початківці, 1 Ліга, 2 Ліга:
Танцюристи вікового рівня Ювенали (Бебі, Ювенали 1, Ювенали 2) можуть брати участь у віковому рівні не вище Юніори (Юніори 1, Юніори 2), а танцюристи вікового рівня Юніори (Юніори 1, Юніори 2) можуть брати участь у віковому рівні Молоді, Молодь може брати участь у Дорослих, Сеньйорити та Гранд Сеньйорити можуть брати участь у Дорослих.
У лігах Вища ліга, Любителі, Професіонали:
Дозволено участь Ювенали Вища ліга в Юніори Вища ліга, Молодь Любителі у Дорослі Любителі, Сеньйорити Любителі у Дорослі Любителі, Гранд Сеньйорити Любителі у Дорослі Любителі.
Будь-який танцюрист категорії Любителі (який досяг 18-річного віку) може пробувати себе в категорії Професіонали.

Заборонено участь у Любителях молодше 16-річного віку (за роком народження), тобто Ювенали або Юніори будь-якої ліги не можуть брати участь у Молоді Любителі, Дорослі Любителі, Сеньйорити Любителі, Гранд Сеньйорити Любителі.
Заборонено участь у Професіоналах віком до 18 років (за датою народження).

опрос
Есть предложение сделать номинацию стрит-шааби. Ваше мнение?
да
нет

Есть предложение сделать номинацию стрит-шааби. Ваше мнение?
76 %да
24 %нет
Результаты
подписка на новости